Darmowe sex oferty

Moja żona i ja były kłopoty z kranu w kuchni naszego mieszkania. To dostał zatkany i nie spływała prawidłowo. Nazwaliśmy hydraulik, który zgodził się go naprawić następnego dnia. Zdecydowaliśmy, że chciałbym zatrzymać się z pracy do domu, by być tam dla hydraulika.
Powołanie się na dwie godziny, dotarł do 1,45. Kiedy otworzył drzwi, aby go powitać, nie mogłem uwierzyć, jak wspaniały był. Miał ciemną karnację i niebieskie oczy, z długimi czarnymi rzęsami. Spojrzał około 22 lat, pół moim wieku, uśmiechnął się na powitanie i powiedział: „Hej, masz problemy z kranów?”

Spojrzałem mu w górę iw dół, a następnie szybko dostał moje myśli z powrotem do problemu pod ręką. „Tak,” powiedziałem, i doprowadził go do kuchni darmowe sex oferty. Próbował krany i zobaczył kłopotów. „Będę musiał go zastąpić” powiedział. „Mam jedną podobnego w samochodzie.”
Odwrócił się i wrócić do swoich narzędzi i kranu zastępczej. Patrzyłem, jak odszedł ode mnie. Był w dobrej kondycji, musi pracować, miał ładny tyłek zapakowane w obcisłych dżinsach, mój kutas zaczął się ciężko. I często patrzył na kogutów i osłów, gdy sika w pisuarach w miejscu pracy, ale nigdy nie zbliżył się nikomu.
Jak czekałem na jego powrót, myślałem o możliwościach tego chłopca pozwalając mi ssać jego kogut i ja znów degustacji odwagi. Od tego czasu miałem u młodych chłopców a kempingu kilka lat iść, często dostał mocno na widok koguta opisaną w parę obcisłych spodniach. Ale okazja do zasysania kurek inny kiedykolwiek powstały, to może być dobry moment?
I łączyć mój kogut hartowania tuż przed powrócił. Kiedy zdjął marynarkę wyjawił koszulkę T z tolerancja organizmu nisko, że przeklął cicho jak widziałem złotą obrączkę na palcu lewej dłoni. Figury, że facet ma ten wspaniały piskląt w domu kłuć. Nie idź moje szanse, pomyślałem ..
Zrobiliśmy małą rozmowę, jak pracował, powiedział mi, że nazywa się Joe i mieszkał blisko. Zapytał, jak długo ja tu mieszkał i co zrobiłem. Powiedziałem mu, że jestem podróżnikiem dla firmy odzieżowej i poprosił go, jak długo on był hydraulikiem, a na temat jego pracy.
Mimo, że jego głowa i tułów były pod zlewem jak pomieszane z rur, oglądałem jego nogi jak on wił się wokół, próbując rozluźnić uparty połączenia. Jego dżinsy były mocno na niego pokazując kogut, który wyglądał ładnie i grube podejmowania kopalni jeszcze trudniej darmowe sex oferty, doprowadza mnie banany. Wciąż nie mógł się zdecydować, jak propozycja niego. Czy mogę po prostu wygadać się, że chciałbym, aby ssać jego fiuta.
Joe skończył zastępując kran, a następnie sprawdzając je, to działało w porządku, był zadowolony.
i zebrał swoje narzędzia i stary kurek razem i rzucił je do swojej torby potem zapytał, czy może skorzystać z łazienki. Pokazałem mu drogę.
Kiedy stałem na zewnątrz, mogłem usłyszeć jego pissing w toalecie. Wyobrażałem sobie go stojącego tam, trzymając jego kogut. Zastanawiałam się, jak długo jego kogut w rzeczywistości było, jak to wyglądało ładnie i długo w swoich obcisłych dżinsach. Lubiłem długie kurki na chłopaków na kempingu. To było ekscytujące, kiedy wziął je w ustach i gardle dół.
Jak już wizualizacji Joe stał z jego kogut w ręku, zastanawiałem się, czy powinienem się mój ruch, zanim poszedł do łazienki, mówiąc coś w stylu: „Oczywiście, można skorzystać z toalety, czy mogę trzymać kurek dla Ci podczas siku? ”
Wtedy pomyślałem: „Nie”, które mogło go zdenerwować., Nie sądzę, by pozwolił mi oglądać go piss, nie mówiąc już o moim gospodarstwie jego kurek, podczas gdy on to zrobił.
Wyszedł z łazienki, zapytałem go, czy chce darmowe sex oferty kawę lub herbatę? Poprosił, aby korzystać z telefonu, aby sprawdzić czas jego kolejnej wizyty. I doprowadzić go do salonu pokazał mu słuchawkę.
Patrząc na jego dopasowanie ciała, podczas gdy on stał za pomocą telefonu, postanowiłem co do cholery, nie ma żadnej chwały wnętrzności, miałem zapytać tego człowieka, by pozwolił mi go wysadzić.
Joe umieścić słuchawkę telefonu w dół w stanie przejść do następnego zadania, jak pani miała iść i odebrać córkę ze szkoły, gdy był chory.
Następnie powiedział, że kawa będzie wielki i mógł mieć dobre mycie rąk. Miał ładne, duże dłonie i byłyby miłe wokół mojego fiuta. (Dreaming znowu!)
On oczyszczone dłonie i ramiona dokładnie [więcej info: darmowe sex oferty].
Zrobiłem kawę pokazał mu butelkę brandy, naśladując mnie wylewanie niektórzy w kawie, Joe skinął głową, więc kładę dużą porcję do naszych filiżanek. Poszliśmy do salonu do picia.
Podczas gdy byliśmy ciesząc się kawę i wypalił: „Wiem, że miał swoją następne zadanie anulowane, a masz trochę czasu, chciałabym dać ci gorący Blow Job przed wyjazdem.” Odstawił kubek na stole i patrząc na mnie, odpowiedział: „byś, co?”
„Tak”, odpowiedział, patrząc na jego krocze darmowe sex oferty, „Założę się, że masz wielki kogut, a ja uwielbiam ssać go dla Ciebie.”
Czy on będzie pozwól mi to zrobić? Powiedziałem mu o chłopcach miałem zasysane na kempingu, a gdy był na podłodze w kuchni i patrzy na jego kogut w jego obcisłe dżinsy.