Gejowskie anonse

Jakby czytając w jej myślach, Brax nabrał ciała up M’lissy w jego ramionach. Wstał i zaniósł do łóżka kołdrę pokryte. Stripping jego własne ciało nagie, wstąpił młodego kochanka w łóżku swojego Grammy za. Podobnie jak Podkładka w lesie, dwa przyszedł razem w wojnie namiętnej miłości i pożądania. Chrząkanie, growling i po omacku, dwa pocałował i ssać niekontrolowany.

W końcu, te bestie w łóżku przyszedł razem w cielesnych żądz. engorged kogut Brax w zapadł w dziewiczym pochwy. hymen M’lissy za zgrane, ale nie czuła bólu. Tarcia nierząd dodaje ciepło spalania lędźwi. Brax fucked by złośliwie zagęszczania jego kogut głęboko w otworze M’lissy w nawilżonej. Ona zareagowała gwałtownie wepchnięcie jej biodra do góry. Ta kobieta pochwy połknął całą długość rozszerzonej kogut kochanka.

Kiedy nadszedł nieuniknione wybuchy gejowskie anonse, łóżko z baldachimem potrząsnął z orgazmu trzęsień ziemi. Samce i samice schab stał nasączone jako koguta i cipy trysnęła swoje płyny cummy. Brax nie dał myśli impregnacji. M’lissy nie obchodziło, ponieważ impregnacja przez tego człowieka była nadzieję, sen i modlitwę.
***
Przytulanie para zapłacił trochę myśli do czasu i miejsca. Kokonie ciała cieszył ciepło i namiętność. Sen nie był jeszcze mile widziane.

Zimny wiatr wył. Brax spadł z łóżka, aby nakarmić oliwy do ognia. M’lissy usiadł do oglądania. Migotanie Blask ognia tańczył w splątane, połyskujące loki ognistym-czerwone włosy M’lissy użytkownika. Brax ograniczony do pnia ponad babki i sięgnął do środka. On przyszedł precz z zjeżył urządzeniem do pielęgnacji w ręku. Szczotka do włosów znalazł należał Grammy za jego ulubionych.

Nie pytając o pozwolenie lub dając wcześniejsze ostrzeżenie, Brax usiadł za M’lissy i owinęła nogi wokół niej. Złapał garść jej potargane warkocze i zaczął energicznie szczotkowania. gniazdo szczura od splotów nie łatwo uzyskując ich przyczepność swoję na głowę kobiety. Więcej niż kilka razy, jęknęła jak szczotka wyciągnięto zbyt mocno.

W końcu, po potężnej walki, góra kaskadowych loki dzikich czerwony został oswojony. Brax przypomnieć zwyczaju swego Grammy za szczotkowania włosy z dokładnie sto uderzeń każdej nocy. Zapominając, aby rozpocząć liczenie podczas mycia włosów M’lissy, on zaczął się od nowa w jednym.

M’lissy został pokornie poddając się gejowskie anonse ręcznych manipulacji tego człowieka o włosach. Może to być zabronione intymności, ale ona pozwolić. Zakazane czy nie, ona zrezygnowała wszelki opór i niech sczyszczać. Jej umysł po cichu modlił się: „Wybacz mi Boże, ale kocham dotyk tego człowieka. Drogi Boże, kocham … Kocham tego człowieka! ”

Świst wiatry zaśpiewała śpiewnym melodię, ponieważ brzęczały szyby okienne. Mieszanina deszcz ze śniegiem i przenikliwy spadł śnieg na dachu z rytmiczne, melodyjne brzmienia PITTER-bębniąc. Pieczywo płomienie wypędzono cienie koszmar i dodaje ich zsynchronizowany harmonię do tej symfonii myśli.

Brax kontynuował szczotkowanie długie kosmyki włosów w dłoniach, nie mówiąc ani słowa. M’lissy nie mówił słowa, albo. Czas mijał, gdy ten mężczyzna i ta kobieta słuchała piosenek Matki Natury. Wreszcie cicho wypowiadane słowa wyskoczył „Dziewięćdziesiąt sześć dziewięćdziesiąt siedem dziewięćdziesiąt osiem, dziewięć, a Sto. Pani, to jest to. Sto pociągnięć i twoje włosy są błyszczące i mieniące się teraz bezpłatnie splotów. Boże miłosierny, to jest piękne [zobacz dalej: gejowskie anonse].

M’lissy odwrócił głowę i spojrzał na pana, który dalszy podjęte takie intymne wolności z jej kobiecym korony. Jej twarz promieniała niezaprzeczalną kobiecej dumy. Wiedziała, że powinna się wstydzić za siebie, a ona powinna być rumieniąc się haniebnego wstydu. Ale ona nie była ani wstydzić ani rumieniąc! Zamiast tego gloried w pochwałach tego człowieka. Pamięć wywołał biblijny cytat gejowskie anonse, aby uzasadnić swoje uczucia „Ale jeśli kobieta ma długie włosy, to chwała jej bo jej włosy są podane do niej za przykrycie.”

Wysokiej porywający, drażni wesołość jeszcze nie rezygnując Brax tej nocy. Mrugnięcie i pośpiesznie wypowiadane słowa przekazał mu entuzjastyczne zgorszenie „, M’lissy dziewczynę, myślę, że nadszedł czas na dwóch z nas się być coraz przespać. Możemy mieć ciężki dzień jutro, co z pogodą, po ślubie, a takie! „