Sex oferty

„Ja nie spodziewałem się wiele od ciebie tym razem, Donnie. Założę się, że jesteś bardzo zdenerwowany, więc będziesz cum szybko. Potem pójdziemy tańczyć na chwilę, a później spróbuję ponownie, tym razem z pewną grę wstępną. Ponieważ nie mają żadnego doświadczenia będę w stanie nauczyć Cię zadowoli mnie bez przerwy jakieś złe nawyki. O Boże … Donnie robisz świetne. Nie mogę uwierzyć, że jeszcze nie dojdziesz. To wszystko … pieprz mnie mocniej „.

Gdyby Donald było na własną rękę byłoby to zakończyło minut temu. Wyczułem, że był gotowy tak szybko, jak był w połowie drogi do niej, ale powstrzymał go wiedząc, że byłoby wspaniale dla jego poczucia własnej wartości i Gina będzie cieszyć się nim także. Donald był niedoświadczony, ale widział wystarczająco porno wiedzieć, co robić. On uzależniony ręce pod ramiona Giny i podciągnął się do niej wielokrotnie. Gina spotkała go za każdym razem, a ich tempo wzrosło. Jej oczy przeszklone nad i jej oddech sex oferty stał się nieobliczalny, gdy zaczęła jęczeć i wstrząsnąć. Kontynuowała jak Donald wbity jej napięty cipki; owinęła nogi wokół jego talii i mięśni krzyczał w jej ekstazy, jak jej orgazm eksplodował w jej ciele. I ustąpił i pozwolił Donald cum-dmuchnął jego gruby biały nasienia do niej w kółko, wypełniając prezerwatywę. Wyczerpany, opadł na piersi Gina. Uśmiechnęła się i pocałowała go czule przed wniesieniem jej twardy sutek do buzi karmić. Donald pocałował ją jeszcze raz i podniósł się z nią, chwytając mocno prezerwatywę. Podała mu kilka tkanek i wskazał do kosza w rogu. Gina ubrana, poszedł do łazienki i wrócił z myjki. Ona umył narząd miłością i ubrał. Razem szli po schodach na imprezie.

„Czy to był krzyk słyszeliśmy” zapytała Jessica, zły uśmiech na jej twarzy, a ona i Arianna spotkał ich na dole schodów. zachichotała one znając ich przyjaciela i przyczyny jej podniecenia.

„Ach, jesteś po prostu zazdrosny. Miałem wspaniały czas z Donnie i dał mi najbardziej przepyszne orgazm. Nie mogę się doczekać, aż później. Jak partia idzie? ”

„No … Jordan podszedł i nie wiem, czy powinniśmy pozwolić mu więc wysłał go do domu. My nie chcemy żadnych kłopotów. ”

„Gdyby to zależało ode mnie bym niech przyjdzie. Nie jesteśmy wrogami dłużej. W rzeczywistości, mamy wspólne kilka żartów w szkole wczoraj. Dlaczego nie można do niego zadzwonić i zaprosić go? Myślę, że jego problemem jest to, że czuje się gorszy więc nadrabia to przez sex oferty podniesienie na mniejszych bezbronnych dzieci. Może, jeśli czuje się bardziej akceptowane że on nie widzi powodu, aby kontynuować. Czy to ma jakiś sens dla ciebie? ”

Dziewczęta spojrzał na Donalda kilka sekund, ich usta otwierają się w przerażeniu i zdumieniu aż Giną uzgodnione i zadzwonił Jordan. Przybył około dziesięć minut później.

„Och … hi Donald, założę się, że jesteś powodem, że tu jestem. Gina nigdy nie dałby mi godzinę, a nie, że na to zasłużył. I był prawdziwym idiotą. ”

„Ha! Trzeba było widzieć mnie w siódmej klasie … co za przegrany. C’mon niech się dobrze bawić. „Donald wziął Ginę za rękę i zaczęli tańczyć. Donald był praktykowany przez cały tydzień przed lustrem w swoim pokoju. Ja bym się roześmiał, gdybym mogła. Moje usta po prostu nie został zbudowany w taki sposób. Niemniej jednak jestem zadowolony z niego. Piosenka zmienia się powoli jednym i Gina pociągnął go blisko swojego ciała, kładąc dłonie na jej tyłek. Kilka razy sięgnęła w dół pieścić jej nowo znaleziony skarb, powodując Donnie ciężko oddychać i czerwienić ze wstydu. Niskie oświetlenie i tłum dzieci uratował go przed narażeniem jako Gina zachichotała.

W końcu wzięła kolejny krok, wyciągając głowę, żeby mogła go pocałować długo i głęboko. Donald byłby upokorzony, ale inne dzieci były zaangażowane w podobny sposób, nawet z pewną dziewczyną Jordan Donald nigdy nie widział. Uspokoił się i cieszył się całować. Kochał sex oferty miękkie usta pulchne, który dociskany jego i odkrywania języka Giny zawiózł go na wyżyny ekstazy nigdy nie wyobrażał sobie przed spotkaniem tę czarującą młodą kobietę [kliknij tutaj: sex oferty].

To było prawie 10:00 kiedy Gina znowu doprowadziły go do swojego pokoju. Tym razem w reżyserii Donalda odgrywać wiodącą rolę. Przyciągnął ją do siebie raz ona zamknęła drzwi. „Muszę go zablokować. Jeśli nie, Jessica i Arianna będzie tu za chwilę. Możemy być najlepszymi kumplami sex oferty, ale oni lubią nas złapać na gorącym uczynku. Wtedy oni szantażować mnie niech cię pieprzyć. Nie jestem aż tak dużo do dzielenia się … nie ty, tak.