Sex rozmowy

„Nie jestem na to gotowa.” Chuck powiedział Annie, jego siostra-in-law, i żona jego młodszym bratem. „Dobrze się przygotować,” Annie stwierdził kwestia rzeczowo „Ona dorastania.” Chuck potarł dłonią zarośnięty podbródek i westchnął głęboko.

„Cholera, Annie, nie wiem nic ” biustonosze pasa siewu, chłopcy, a takie bzdury.” Annie spojrzał życzliwie na brata-in-law. Czuła jego ból i zrozumiał o jeden tato próbuje podnieść kwitnienie dorastającej dziewczyny. Była tam z nim przez rozpadem, ofiarowała mu pewność, że wszystko będzie w porządku, gdy jego żona uciekła z innym mężczyzną pozostawiając dziewięć letnią córkę z tyłu i go praktycznie bankrutem. Była tam dla niego w ciągu tych pierwszych miesiącach autodestrukcyjne pijaństwa i samobójczych nocy. Poślubiła Boots brat Chuck, ale zawsze miała ogromne podkochuje Chuck. Dostał swoje życie razem po tych pierwszych sześciu miesiącach wychodzenie. On zebrał się, wytrzeźwiał i zdobyć swój biznes on-line na właściwe tory. Miała wkroczył i podjąć się zadania upewniając się, że Britney miała „normalne” życie bez live-at-home sex rozmowy mama. Zrobiła zadanie „dziewczynka” Brit-rozmowy przez jej pierwszego okresu. Miała uśmiech myśleć o Chuck nazywając ją w panikę, kiedy Britney zaczęła okres. Podeszła z niezbędnymi materiałami i miał jej rozmawiać z jej siostrzenicy o przejściu do dojrzewania. Chuck obliczu zupełnie nową erę teraz jego córeczka, którego był teraz matka i ojciec, właśnie ‚zakwitła’ i wymagane biustonosz. To całkowicie wytarł już zagmatwane zdanie.

„Annie, naprawdę myślę, że musi być z wami i buty.” Chuck powiedział w desperacji. „Jestem facetem i chłopaki nie wiem, co powiedzieć lub zrobić, gdy ich małe dziewczynki mają problemy lub pytania dotyczące rzeczy.” Annie wyciągnął rękę i dotknął dłonią. „Chuckles” powiedziała używając swojego pseudonimu dla niego „Ona jest gdzie musi być. Ona będzie tak nieszczęśliwy sposób myślenia, że wyrzucił ją.” Chuck cofnął „O, kurwa, Annie, wiesz, że nie jest wcale to, co mówię. Nawet nie sugerują coś takiego. Chrystus, kocham ją bardziej niż samo życie. Tyle, że czuję się tak nieprzygotowani na to wszystko „. Chuck był wyraźnie zdenerwowany. „Przepraszam, nie chciałem cię skrzywdzić.” Annie mówił szybko, trzymając rękę Uchwyty gdy mówiła. „Spójrz Chuck, twoja mała dziewczynka dorasta. Ona jest coraz śliczny rysunek, i czy chcesz to usłyszeć, czy nie, ona staje się młodą kobietą. Gdy próbowała dziś na ubrania, zauważyłem, że ma łatę włosy łonowe jak jasny czerwony jak włosy jej Mama była. Ona się naprawdę piękne Babe, więc staram się korzystać z tego procesu. ” Annies słowa były pocieszające i przerażające do tego ojciec jednego. Jego żona była światłem swego życia, była jego życie i kiedy zdjęła z innym mężczyzną, pozostawiając mu rękę wypisali notatka kazał mu „spierdalaj, przegrany” jego świat przyszedł w końcu upaść. Jego odzysk był powolny i bolesny, głównie wspomagane przez miłość i zrozumienie danej mu przez jego brata i jego piękna szwagierka. Annie była szczupła z ładnymi dziarski piersi, ładny tyłek i wspaniały płynących truskawkowy blond włosy. Miała piegi które Chuck ukochanych i mają możliwość byłby próbował sprawdzić, czy były one wszędzie na ciele, jednak przeceniać jego młodszy brat i nigdy nie zrobili nic sex rozmowy, aby jeapordize ich związek.

„Cóż, myślę, że nie wiele mogę zrobić.” Mówił tonem podporządkowania „Ja po prostu będzie musiał zablokować ją w szafie, aż ona trzydzieści.” Annie zachichotał z aprobatą „Pamiętaj, aby uzyskać jej wibrator”. zażartowała „Oh, Fuck, ja nawet nie myśleć o tych rodzaju problemy” Chuck dyszała jak pozwolił jego umysł wędrować. „Cóż, myślę o tym, że jest, myślę, że może ona havee odnalazła Tweedle”. Annie żartował: „Słuchaj, ona będzie w porządku, i tak jesteś.” Annie zapewnił go. „Pamiętaj, że jestem do nas zadzwonić, a jeśli kiedykolwiek czegoś potrzebował … i mam na myśli wszystko.” powiedziała, przytulił go do siebie i szepnął mu do ucha: „Zadzwoń do mnie”. z tego podeszła do drzwi i wrzasnął po schodach do jej siostrzenicy. „Dzięki, że mnie zabierze Cię na zakupy, kochanie.” Britney pojawiła się na szczycie schodów na sobie jedną ze swoich nowych strojów. Jej nowo wspierane piersi sterczały jakby radiolatarni powodujących Chuck łykać. Spojrzał na nią z nowymi oczami. Jego mała dziewczynka stała się kobietą noc. Nie widział, że nadchodzi. Był tak zajęty, rozszerzając swoją działalność do Internetu w nową linię materiałów serwisowych dla przemysłu budowlanego, aby dodać do branży wyposażenia bezpieczeństwa, którą z powodzeniem zbudowany, że przywiązuje niewielką wagę do niej. Teraz miał cały szereg nowych wyzwań. Miał nadzieję, że był gotowy.

Briney ograniczony w dół po schodach, aby dać jej ciotka przytulić. „Och, dziękuję, dziękuję, dziękuję.” że przepuszcza się nad jak ona objął ciotkę. „Jestem bardzo zadowolony, że poszliśmy. I dziękuję za rozmowę ze mną o, wiesz, takie tam.” powiedziała z mrugnięciem jej piękne niebieskie oczy. Annie mrugnął do tyłu, „Anytime, Kiddo.” powiedziała, dał jej siostrzenicę głębokich na jej miękkim dimpled policzek. „Jakie rzeczy?” Chuck poprosił tylko być poopooed przez panie, jak Annie podeszła do drzwi [więcej na stronie: sex rozmowy].

„Dziewczyna rzeczy”, jego kasztanowych sex rozmowy włosach księżniczki powiedział wystaje jej język żartobliwie jako pobiegła z powrotem do swojego pokoju. „Cholera, mam nadzieję, że jestem na to gotowy.” Chuck pomyślał głośno, gdy wracał do swojego biura, aby popracować.

Chuck nawet nie zorientował się, że dzień zsunęła się i zapadła noc. Jego oczy płonęły od stałej ekspozycji na monitorze komputera. Usłyszał telewizor w pokoju rodzinnym i znalazł Britney oglądania sitcomu, który miał sytuacje zbyt dorosły na jej oglądać. „Hej, wyłącz to gówno off”. powiedział podnosząc pilota, szukając bardziej odpowiedniej oferty. „Tato”, Brit sprzeciwu sex rozmowy „oglądałem tego.” On oddalił sprzeciw i zapytał, czy jest głodna. „Mogłem jeść, tak myślę.” powiedziała i że wyszedł do swojego ulubionego miejsca żeberka na kolację.