Sex telefon tani

Ze względu na brak podniecenia seksualnego z moją narzeczoną Duncan, nasz związek zakończył się kilka tygodni temu. Nazywam się Louise, jestem atrakcyjną blondynką, 29 lat, 5’8 z 32dd dużym biustem, ale te arent nawet moja najlepsza cecha, zdecydowanie najlepszy jest mój wielki tyłek krzywego, moje koleżanki są zawsze komplementy mój tyłek.

W każdym razie, jestem przyzwyczajony do opisywania sam jak ten, bo już rozmowy z chłopakami w Internecie wiele w ostatnim czasie. I wydają się być ciągle napalony więc moje czaty online są prawie zawsze do czynienia z seksem. Był jeden facet w szczególności, Ahmed, 28-letni student. Nigdy zwykle iść na azjatyckich facetów, ale ten był bardzo brudny i trwałe i odwrócił mnie, aby być uczciwym. Ilekroć Bylem tam był, był zdesperowany, by przyjść do mojego mieszkania i znajduje się na mówienie mi, że „loved me ‚i jak chciał zgrać moje ciuchy, zbić mój goły tyłek i” lizać bumhole godzinami „. Będę szczery, nigdy sex telefon tani nie był mój dupek lizały przed więc będę leżeć gdybym powiedział, że nie było trochę ciekawi doświadczyć tego. Tylko na trochę zabawy w końcu zgodził się na Ahmed odwiedzić mojego mieszkania. I nawet powiedział mu, że otworzę drzwi na sobie tylko ręcznik. To wszystko było nieco ryzykowne, jako że nigdy nie spotkałem wcześniej, ale ja naprawdę nie obchodzi, ja tylko odruch wymiotny do akcji znowu, że to już miesiąc odkąd ostatni raz uprawiali seks.

Ahmed był przybyć do 6pm, więc miałem czas na miłą gorącym prysznicem i suszone i prostowane włosy, spodziewałem drzwi lada chwila, więc umieścić na moim ulubionym sexy czerwone stringi i czerwone buty na obcasie, a następnie owinięte ręcznikiem wokół moje ciało w sam raz na pukanie do moich drzwi. Wstałem i spojrzałem przez wizjer, ale można zobaczyć tylko czubek głowy Ahmeda, dość krótki, ale myślałem, ogolona głowa, która mi się podoba. Więc otworzyłam drzwi, zapalił moje blond włosy z powrotem z moim najlepszym dąsy stwarzają. Ale och, byłem zdumiony w nastolatek widziałem przed sobą, Ahmed musiało być 16, 17 lat, co najwyżej !!! Zanim zdążyłem nawet mówić, Ahmed podszedł i pchnął mnie z powrotem do mojego korytarza, zatrzaskując moich drzwi na kłódkę. I mocno trzymała sex telefon tani mój ręcznik z niedowierzaniem w sytuacji znalazłem się w „Em, hej Myślę, że lepiej zostawić Mister !!” Powiedziałem ze złością, ale on nie słuchał, był po prostu patrząc na moich krzywych zapewne z niedowierzaniem, jak nastoletnia pakistański chłopiec zdołał dostać się do tej sytuacji z atrakcyjnym pół-nagich Białym blondynka z ciała umrzeć. „Patrzeć, Ahmed po prostu wyjść!” Powiedziałem raz spoglądając na oczywiste wybrzuszenie w jego spodniach od dresu, „Jesteś piękna Louise, kocham cię, wiem, że kłamał, ok ok nie jestem 28, a właściwie jestem tylko 16 ale … nadal kocham cię „, powiedział Ahmed, Choć jego słowa były dość słodkie nadal byłem zły na napalone nastolatki,” po prostu zostawić teraz mały chłopiec, jestem prawie tyle stary, aby być twoim mumia dla pieprzy dobra! ” Krzyknęłam, ale Ahmed pokręcił głową i rzucił się na mnie, dając mi szok, był dość silny dla takiego młodego szczeniaka, który z łatwością udało się zdjąć ręcznik, stałem nagi oprócz moich czerwonych wysokich obcasach i sexy czerwona stringi, moje ramiona obejmujące teraz moje duże odsłonięte piersi. Ahmed cofnął się gapić, a jego oczy były szeroko otwarte, był w niebie, a ja wiedziałam, że dopiero zaczynasz, „O Boże, ja cię kocham!” powiedział po raz kolejny, jak podszedł do mnie i zaczął całować moją twarz całego i ściskając moje piersi obiema rękami, a jego pocałunki sex telefon tani były szybkie i szybko, wyraźnie niedoświadczeni pocałunki, jego pocałunki przeniósł się do moich dużych piersi, na zmianę ssać każdego Mój teraz wyprostowany sutki jak czułem obie ręce Ahmed teraz pieścił moje pośladki. W tym momencie przestał walczyć, byłem coraz wilgotne i był teraz tak pobudzony ja jechałem do tego dopuścić, wiedziałem, że to było tak źle, ale okazało mnie mieć ten 16-letniego chłopca „w kontroli” sytuacji [zobacz tutaj: sex telefon tani].

I lekko popchnął Ahmed dala i szybko przeniósł się do mojego salonu, widziałem go po mnie z lustra ściany, patrzył na moje duże policzki tyłek Jiggling w górę iw dół i mogę powiedzieć, że chciał mnie tak źle. Zanim zdążyłem się nawet obrócić Ahmed pchnął mnie w obliczu dół na mojej kanapie, ja rozpoczęły się moje obcasy i poczuła ręce ściskając mój tyłek, całował i pieścił każdy z moich wielkich jiggly policzkach, udawałam walczyć kiedy dał każdy policzek ładny, duży klapsa! „Oooo” powiedziałem. Potem dał się jęk, kiedy wtulił nos głęboko między moje pośladki, on kochał to i tak ja, ja kochać w każdej sekundzie. „Zdejmuję pieprzony rzemień teraz ty niegrzeczny niegrzeczny chłopiec!” Odwróciłem się i zażądał. Widziałam młodego Ahmeda rozpromieniony uśmiech, gdy zaczął szybko odkleić My sexy czerwone stringi, wiedział więc, że nie byłoby bardziej walczą ze mną, odwróciła się tak jak mój stringi został rzucony na kanapie, wyraz jego twarzy , ledwo mogłem uwierzyć, teraz to trochę pakistańska uczeń miał mnie zupełnie nagi na kolana, „O mój boże” mruknął jak czułem obie ręce częścią moje pośladki i coś ciepłego wszedł głęboko w mojej dupek, to był język Ahmeda i czułem niesamowite, i niech się głośny jęk, jak jego język krążył mój dupek i dwa palce wszedł mojej mokrej sex telefon tani cipki od tyłu, moje biodra przeniósł się w rytmie z palcami. Czułem budynek uczucie, kiedy Ahmed podniósł tempo i dotknął mnie szybciej, „Boże, oh Ahmed Tak Jestem Cumming dla Ciebie !!!!” Krzyknęłam podczas absolutnie niesamowity orgazm, moje nogi drżały, a moje ciało mrowienie na całym ciele. Spojrzałam za siebie i można było zobaczyć twarz Ahmeda jeszcze zakopane głęboko w dupie, a on nadal ssać i lizać daleko na mojej dziury.