Sex telefon tanio

Był to drugi do ostatniego meczu sezonu piłkarskiego, mojego drugiego roku. Biegałam piłkę w górę pola kierunku mój pierwszy kiedykolwiek wyląduje. Facet skoczył na mnie z moim martwym punkcie na mojej stronie i zaorać mnie. Wylądowałem na moim ramieniu wspak i pękło. Pęknięcie było tak głośno, że nawet niektórzy ludzie w stoiskach mogli go usłyszeć. Ból był natychmiastowy i nie do zniesienia.

Obudziłam się w szpitalu, po tym, jak powaliła mnie i zresetować moje ramię. To wciąż boli jak cholera i pulsowała w obsadzie włożyli na mnie.

„Och, Jason, Twój górę.” Słyszałem moja mama powiedzieć. Spojrzałem zobaczyć ją stojącą obok mojego łóżka z wilgotnymi oczami. „Jak się czujesz?” Zapytała na skraju łez.

„To dobrze, mamo. To boli, ale to nic do płaczu sex telefon tanio. „Dałem jej uśmiech. „Zamknij się; Mogę płakać, jeśli chcę. ”

Spojrzałem na mojego tatę stojącego po drugiej stronie łóżka. Stał uśmiechając się i patrząc niemal dumny, że mój pierwszy złamał kość. „Prawie dotarł do strefy końcowej, mistrzu. To był dobry bieg. „Powiedział z promiennym uśmiechem.

„Wiem dobrze, dopóki Cock Sucker mnie uderzyć.” I zatrzymał się i spojrzał na moją Mamą. „Przepraszam.” Powiedziałem. Moja mama i mój tata skrzywił się roześmiał. „Nie martw się Champ. Ty się pod wpływem narkotyków; damy, że jeden slajd. ”

Dotarliśmy do domu później tego wieczoru i poszłam prosto do łóżka bez prysznica. I nie obchodzi mnie, jak brudne byłem, byłem tak zmęczony; Myślę, że zasnąłem dwie sekundy przed moja głowa uderza w poduszkę.

Obudziłem się późno następnego dnia rano, i ruszył po schodach w zaledwie moich bokserów. Uważam, że mój tata siedzi przy kuchennym stole w bokserkach, również. „Jak się czujesz?” Zapytał. „Nie jest tak źle, naprawdę.” Starałem się zrobić sobie jakieś śniadanie, ale nie jestem przyzwyczajony do korzystania z moją lewą rękę. „Gdzie jest mama co?”, Zapytałem.

„Jest sobota, ona jest w pracy sex telefon tanio. Potrzebujesz pomocy? „Tato wstał, żeby mi pomóc. „Dzięki.” Powiedziałem. „Dlaczego nie może to być moja lewa ręka”.

Mój tata roześmiał. „Dostaniesz przyzwyczajeni do korzystania z lewą rękę, na rzeczy.” On sprawił, że niektóre tosty. A ja siedziałem przy stole i zrealizowany po raz pierwszy, jak źle mi śmierdziało. I obwąchał sobie: „Cholera, muszę się prysznic.”

Tato usiadł przy stole. „Myślałam o tym. Możemy pociąć worek na śmieci, a następnie skleić ją na odlew „.

To, co zrobiliśmy. Po śniadaniu Owinął worek wokół obsady i przykleja go. Wszedłem do łazienki i tata wsadził głowę w. „Jeśli potrzebujesz pomocy z niczego, po prostu Holler”. Powiedziałem: ‚Ok’ i zamknął za sobą drzwi. Wyciągnąłem moje bokserki off i sprawdził moje trzy calowy uncut kurek w lustrze, a po raz pierwszy uświadomiłem sobie, jak to było niemożliwe będzie szarpać się. W tym momencie tylko to zrobił około trzech razy dziennie. To jest do bani.

Nasza łazienka był ogromny i miał duży blok prysznic około ośmiu stóp przez cztery stopy, który miał dwie głowice prysznicowe z każdej strony.

I okazało się, że wody na bardzo gorąco i pozwól mu płynąć po moim ciele bóle. Złapałam szampon i zdał sobie sprawę, że nie ma innej strony do Squirt to. Cholera. Ja jechałem potrzebować pomocy taty po wszystkim. Krzyknęłam jego imię, a on podszedł do drzwi sex telefon tanio. „Co trzeba mistrzu”. Poprosił przez drzwi. „Pomoc”. Powiedziałem.

Otworzył drzwi i wszedł. To było trochę dziwne, bo mój tata nie widział mnie nago, ponieważ przed I hit dojrzewania. Nigdy nie widział mnie włosy łonowe lub penisa, że trudno dostać się na każde skinienie. To była przerażająca myśl.

On wsadził głowę pod prysznicem. „Co się stało?” I podniósł butelkę szamponu. „Mam tylko jedną rękę, a to jest opóźniony jeden.” Zaśmiał się i powiedział, trzymaj się. Spojrzał na mojego fiuta, kiedy cofnął. Pociągnął w dół bokserki, a po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że będzie musiał być naga też.

Nie wiem, dlaczego to nie dotarło do mnie wcześniej. To znaczy, że nie jest to nic wielkiego. Byłem prysznica z innymi chłopakami w szatni od kilku lat, ale wszyscy byli w moim wieku, a wokół tej samej wielkości, jeśli wiesz, co mam na myśli [więcej info: sex telefon tanio].

Ale ostatnio bym popadł w nawyk sprawdzania ich. Początkowo tylko dla wielkości i sprawdzić, czy miały włosy lub jeśli zostały wycięte. Większość facetów wycięto więc czułem się trochę specjalnego samopoczucie Uncut. Reszta chłopaków w szatni będzie patrzeć na kopalni więcej, myślę, że to trochę im obce. Ale ostatnio zacząłem korzystających z nich patrzy na mnie, a ja nie wiem dlaczego.

Ja straciłem pociąg myśli, gdy  sex telefon tanio mój tata wszedł pod prysznic nago. Wyglądał całkiem dobre. Był tylko 35, 6ft wysokości i około 170lbs. Nie polerować za pomocą wszelkich środków, ale raczej pasuje. Miał dość grubej pięć calowy cięcia kurek, z dość dużą worek ball wiszące za nim. Zapomniałam, że została wycięta. Widziałam go nago kilka razem dorasta, ale był zbyt młody, by być porównanie mojego fiuta do innych.

Dlaczego mój tata wygląda teraz tak dobry dla mnie? I był już nieco nerwowy.

Złapał mnie sprawdzenie go. „To, czego nigdy nie widziałem kogut cut wcześniej?” On powiedział ze śmiechem. I poczerwieniał i odwrócił wzrok. „Przepraszam. Właśnie zapomniałem Ci wycięto, a tak duża. „Spojrzałem na mojego własnego fiuta. „Nie martw się o to Syn,” Powiedział: „To nie jest tak duża, można to sprawdzić, jeśli chcesz.”