Sex w okolicy

Sięgnęła do klamki na wesoły znak wstęp wolny i otworzył drzwi, wpuszczając do mnie z uśmiechem. Wszedłem do pokoju i zatrzymał się, administrator przyszedł za mną szepnął – Przepraszam. Na kanapie leżała moja dziwka, że wrzucony nogi na ramionach chłopca, który pieprzył ją jak prawdziwa dziwka, a dwaj inni umieścić rzeczy w porządku nago. Widząc mnie moja dziwka z penisa wyskoczyła i podbiegła do mnie, kopali pocałunek na ustach (nasienie smaku i zapachu seksu byłem tak podburzyli że Dick trochę podarte spodnie). Ona – Tęskniłem za tobą. Dlaczego tak długo ??? Kocham cię tak bardzo !!!!! Czekałem na ciebie !!!!! Suko mnie martwić. Zostaniesz ukarany. Widzisz chłopiec nie skończył, a on lizał mnie vyebet mnie. Chłopiec stał dwa maszty (patrz gdzie 20 ale dickhead jak grzyb, w tym sensie, ogromnego około 9 cm średnicy, a może więcej).

O. Nawet tolshe.

Kurwa położył mnie na kanapie, usiadł przez cipki na ustach, chłopiec podszedł do niej i ja wysłał swojego penisa do jej cipki. Widziałem dickhead wchodzi jej ogromne jaja uderzył mnie w brodę, zaczął ją mieć i zatrzepotała w języku łechtaczki. Od kiedy zdjął spodnie i majtki, a trzy języki zaczęła lizać mojego penisa (jak zrozumiałem wtedy – lizanie jego menedżer Miała na imię Natasza i dwóch chłopców, którzy sprzątała pokój). Moja dziwka tylko zawył z rozkoszy i dobrze, że mam po prostu ssać łechtaczkę i ogromny huyaka miał ją. Nie mogła znieść długu, a zakończył posadzono na nim na niepowodzenie, że odsunął się trochę, aby zobaczyć. Zaczęła się trząść z przysięgam (nie przeklinać, ale zwykle kończy się, gdy – dziesięć-mat)

– Popieprzone, pieprzona kurwa, kurwa w dupek !!!!! I tak dalej ……

I tak wyglądało wszedł ogromny kutas w cipie dziwka, przeniósł się płynnie pełni z rozpoczęciem i zakończeniem prawie widział ukłucie. Jaja niemal dotknął mnie i był ogolony łysy – zapach seksu było w porządku. Pocałowałem jaja chłopiec wyraźnie lubił – zaczął poruszać się szybciej, a tym samym naraża jaja pieszczoty. Zacząłem całować rękę, by pogłaskać (pamiętając, jak robiłem mój dziwka) po raz pierwszy w jądrach, a następnie wskaż palcem zaczął masować chłopca. Najwyraźniej sex w okolicy lubi to! Zaczął poruszać się jeszcze szybciej i zaczął słuchać jego ciężki oddech. On sadzone osła na palcu, ale w pełni trzymać jego penisa w cipkę, druga ręka po prostu dotknął lufy wystrzelił długi strumień spermy w otwór zamknięcia moje dziwki. Plemniki był przyzwoity, mój schlyuha ze śmiechem usiadł na mojej twarzy i zaczął pocierać śmierci w twarz:

– Chodź suka liże się do winy, nie miałem czasu, aby przyjść !!!

I lizały wszystkie spermy (bardzo smaczne !!!!!!) czasu nie pamiętam. Wstała ze mną i zaczął całować. Pocałunek był długi i gorący. Gdy skończyła wstała i powiedziała:

– Zobacz !!!!! Jak vyzhlyazhu?

Zbadałem ją od stóp do głów, opalona – dobrze i równomiernie. Ani żadnego światła paski, tylko mały trójkąt na samym cipki. Łonowe napis w postaci strzałki OPEN «» jasnoczerwony.

– Dobra. – Odparłem. – Co to jest? – (Wskazując na napis) spytałem.

– To prawda KLASA !!! Jest artystą na plaży na moją prośbę, malowane, farba sex w okolicy nie jest myte przez długi czas. – Odparła. – Pragnę cię w moim otebal punktu, wciąż jest zaskoczeniem, nie zwracają uwagi na mnie – po prostu kurwa.

Stał raka głowy na kanapie i rozpowszechniania jej połówki ramionach.

Widziałem inny wzór jasnoczerwony kolor, w formie wardze.

W środku był tylko punkt. Jestem trochę utracone przez Dicka w każdym punkcie, i popychając weszła w jego gorące dziwki tyłek.

– AAAAAAA !!!! – Jęknęła w pełni wprowadzone do niego.

Najpierw powoli, a potem szybko przeszedł oderwać dziwkę, ale nie kończy jej nie podobać – ja kochałem ją. Więc próbowałem i to zrobił.

– Kurwa !!! SUKA !!! Pieprzyć cię w dupie !!! PIZDETS !!!! – Płakała.

Pojechałem do końca penisa i zaczął cieszyć się jej orgazm, walczyła w ferworze ustach wyciągnął nie jęk, a nie krzyczeć. Kiedy ostatni skurcz ustąpił, zacząłem iść i jak był bardzo podekscytowany – Zdałem sobie sprawę, że teraz zakończona. Ciągnięcie penisa, umieścić go na wardze i włożona w usta skończyła, zasysane wszystkie plemniki nie wydając ani kropli.

Położyliśmy się na kanapie i zaczął całować, a ja pieścił jej ciało, które odbyło się na brzuchu, kruszone sisichki grał sutki. Pełna mojego dziwka powiedział:

Ona: – Czemu opóźnione ??? Będę przygotowaliśmy kilka niespodzianek …

I – Prace zatrzymany, jeśli to, co widziałem – to początek tego, co mogę sobie wyobrazić, co będzie dalej. Dobrze, jak dużo jest moja shlyuschka Zwróciłem rogi?

Ona – Nie wiem, jak je nosić. Oczywiście starałem się zgrać całości jak i we wszystkich otworach. Zacząłem nawet lubi kobiet. Pokazali mi dziką plażę, więc nie zostałem poproszony przez dwóch przyjaciół (wow jałówki) – Widok miałem powołanie i bez zbędnych ceregieli zaczął dotykać mnie wszędzie, bez skrępowania, oprócz mnie nie jeden facet tak trudne paw. Przecisnęli moje piersi i ściskając jej sutki do łez dostanie na udach cipki ass, bici na sutki. To było bardzo bolesne. ale w tym samym czasie jestem tak podniecony, że zapomniałem o bólu. Jeden kurczowo palce łechtaczki ściskając go bardzo dużo, głośno jęknęła. Śmiali się i zaczął mówić:

– Glya a nawet płynął jak ona już – niech poimeem tutaj. No cholera, co chcemy zafaflili i otebali [zobacz: sex w okolicy]?

– Tak – wychrypiał mi – naprawdę !!!

– Spójrz – powiedział jeden pasek i wyciągnął dość dobrej wielkości, ale nie duże.

Jednym z jego wioski przez cipki na sex w okolicy ustach i kazał lizać. A drugi był rozdarcie cipki. Więc był torturowany przez około godzinę, ale najciekawszą rzeczą, jaką lubię i nawet w połowie gotowy.

Te trzy dni ze mną zabawy na plaży, barów i kawiarni, parków i innych miejsc publicznych na obserwatorów, pożyczył dał mi wszystkich chętnych. Więc klasy !!!!!

Ja: – Co artysta ????