Cześć, jak masz na imię?

„Cześć, jak masz na imię?”, Zapytała Violet.

„Cześć, jestem Aylin. I Twoje?”

Po krótkiej rozmowie, Violet wykonane Aylin uwierzyć, że był klientem. „Więc co powiesz? Quicky dół alei? ”
1
Aylin był trochę zaskoczony, ale ona potrzebowała gotówki. „Myślałam, że moja konkurencja, miód. Minęło trochę czasu, odkąd robię to z kobietą, ale są tak słodkie, że jak mogłam odmówić. Nie widzę nosisz żadnych pieniędzy, choć. ”

„Nie martw się, mam pieniądze,” Violet powiedział, wychodząc na spacer z powrotem do alei.

Humanpid słyszał głos Violet z kryjówki i głos innej kobiety. Innym kolego! Jego kogut miesza się i zaczął się powiększyć.

Kobiety chodziliśmy razem i upewnić się, że Violet Aylin szukał od ogrodzenia. Potem pocałował. Fioletowy nigdy nie był z kobietą wcześniej, ale zrobi wszystko mamy dla Ciebie sex telefon, by chronić swego pana. W każdym razie, to nie czuje się źle.

Stwór spojrzał na całowania kobiet od bramy ogrodzenia. Chciał je pieprzyć teraz! On beztrosko rzucił się do przodu i chwycił Aylin od tyłu. Dziwka spojrzał na szponiastych dłoniach, które trzymały ręce i krzyknęła.

Fioletowy błagała go, by czekać, ale było już za późno. „Nie Mistrzu, czekaj! Jesteś strasząc ją! Ktoś mógł ją usłyszeć! ”

Aylin nie miał pojęcia, co się dzieje. Czy ta jakieś perwersyjne gry? Czy ten człowiek ubrany w zwyczaju? On musi być. Cokolwiek to było, że chce z tym nic wspólnego. Zażądała go, by pozwolił jej odejść.

„Pozwól mi odejść, Ty skradać !! Powiedz mu, żeby puścić, suko. Albo wezwę policję. Mam dużo przyjaciół tam. ”

Sexy chaotyczna sytuacja odwróciła się w sekundę. Byli w prawdziwym niebezpieczeństwie. Humanoid następnie jego instynkty i nie puścić. Samica musiały być sterowane jednocześnie. Nagle poczuł, że coś bardzo dziwnego na głowie. Dwa małe przydatki spontanicznie wystaje z każdej strony jego czole, identycznym jak macki na głowach błędów. Spojrzał na nich z jego Zmieszane oczy zastanawiając się, jak to się stało. Tak samo Violet.

Humanoid widział wiele razy, jak jego mniejsi bracia, robaki, wykorzystali swoje macki na samice. Poczuł ochotę zrobić to samo. Musiał podłączyć je do uszu kobiety. I udało mu się!

Aylin czuł przydatków wnikając w jej głowie i natychmiast po tym, wszystkie jej myśli stały się kłopotliwe i nie ma sensu. Chciała znów krzyczał, ale nie mógł sobie przypomnieć, jak to zrobić. Po kilku minutach, Aylin nie pamiętał nic. Nie mogła myśleć w ogóle. Wciąż miał mamy dla Ciebie seks telefon pierwotne poczucie strachu, który zatrzymał się w jej mózgu, ale powoli jest zastąpić czymś innym. Coś bardziej przyjemne. Była coraz pobudzony.

„Pozwala przenieść się do drugiej stronie płotu, Master. Wynoś się z oczu, „Violet powiedział, patrząc na Alyin za luźny twarzy i unfocused oczach.

Stwór nie miał pojęcia, jak on to robi. Wyczuwał drgania swych macek, przesyłając mikrofal do mózgu samicy i zmieniania jej zachowanie, ale to wszystko było instynktowne. On po prostu wiedział, że mógł to zrobić.

Humanoid prowadzone Aylin bez usuwania jego macki z uszu. Kobieta była całkowicie posłuszny, a co ważniejsze, była spokojna. W tej chwili już nie byli w niebezpieczeństwie. Stworzenie było uświadomienie sobie jego moc i czuł się dumny z siebie.

To jest niesamowite! On ma swoje macki! Fioletowy myśl. Ona podziwiał tę nową funkcję umysłów swego Mistrza i przypomniała sobie, jak ona została podjęta kilka dni temu … To było tak wspaniałe. Nie myśl w głowie, aby przerwać wspaniałe uczucie pochodzących z jej cipki. Tego dnia ktoś grał z jej cipki przez cały czas …

Może musiała zrobić to samo Aylin teraz. Pokaż jej, jak przyjemne było należeć do ula. Fioletowy zszedł na kolana i podniósł sukienkę Hookera. Potem rozłożone nogi Aylin i wsunął głowę między nimi.

Aylin dyszała i trzęsła z niespodziewanym uczuciem Violet lizanie jej łechtaczkę. Jest to najczystsza wrażenie, jakby był dotykany po raz pierwszy. Chciała więcej … dużo więcej.

Fioletowy czuł się trochę nieswojo lizanie kobiety cipki, ale ona pomaga jej Mistrza i był to zachęta wystarczy. Jej cipki drgnęły darmowy seks od tej wiedzy. Była tak napalony. Chciała znów poczuć, że ogromne kurek wewnątrz niej, ale musiała znaleźć nową lokalizację w pierwszej kolejności. Byli poza zasięgiem wzroku w tej chwili, ale to aleja nie było bezpiecznie. Każdy mógł chodzić w dowolnym momencie.

Biorąc pod uwagę jej zawód, seks był czymś zwyczajnym dla Aylin. Oznaczało to bardzo mało do niej i z tego powodu, osiągnięcie orgazmu było prawie niemożliwe. Ale jego czas był inny. Nie było nic w głowie, z wyjątkiem tego wspaniałego uczucia składania i ognia, który promieniował z jej krocza.