Donald zachichotał jak wyciągnął bluzkę przez głowę

„Donald zachichotał jak wyciągnął bluzkę przez głowę, rozlewając jej długie czarne włosy na głowie. On niezdarnie rozpiął jej stanik, uwalniając jej piersi B-Cup z ich dziarski smarowniczki-the wyprostowanymi te wciąż uważane czystej perfekcji. Rozpiął jej szorty, żeby mogła wyjść z nich i wyciągnął jej Szorty dół jej długie smukłe nogi. Zauważył, po raz pierwszy ją ściśle przycięte włosy łonowe i umieszczone delikatny pocałunek na jej kopiec. Gina wyciągnął głowę na brzuchu, jak ona łukowate plecy powoli tarcie jej clit rosnące przy jego ustach. Donald wyciągnął język, przesuwając ją w jej tunelu jak złośliwie przeleciałem ją z nim. Rozłożyła nogi, aby zachęcić go do tyłu i upadł na łóżko, nie jest już w stanie utrzymać się na nogach.

Donnie wstał i szybko zdjął szaty. Kilka sekund później Gina pociągnął go na nią, jak ona przeniosła się z powrotem na łóżku. Zostali sporządzania przez prawie pół godziny, gdyż badane nawzajem swoje ciała, kiedy rozległo się pukanie do drzwi. „Gina! Powiedz Donnie dam mu jeździć kiedy chce wracać do domu. I baw się dobrze, wy dwoje. ”

„Mój brat! Kocham go, ale czasami … „. Znów się roześmiała i wrócił jej uwagę na ciele Donnie użytkownika. „Donnie … jak nie masz to ciało? Jesteś niesamowity. Nie masz żadnego tłuszczu na ciebie? Cholera … jesteś w takim … uwielbiam twarde solidne mięśnie i … dobrze, jesteś niesamowita. ”

„Nie będzie mi uwierzyć, ale kiedyś będzie słaby i mizerny; I było straszne w sporcie. Nagle miałem chęć poprawy moje ciało i mój umysł. Odwróciłam się od palenia, garnek, i pastylki i ustawić na innej ścieżce. Nie mogę tego wyjaśnić, ale jak byłam inną osobą. Jestem zażenowana, kiedy myślę o tym, jak traktuje swoich rodziców. Pewnego dnia zmieniłem. Cieszę się, że tak. Nigdy nie spotkałem ciebie, gdybym nie miał. ”

„Mogłeś mnie spotkał, ale nie sądzę, bym była zbyt wrażeniem. Ale dlaczego mówimy? Dlaczego nie można dostać się na plecach, więc mogę cię jeździć? Grab prezerwatywy spod mojej poduszce. Tutaj będę umieścić go na ciebie. „Ona rozerwał folię owiniętą zębami i rozwinął go Donnie sześciu i pół cala erekcję, więc trudno rzeczywiście boli. Chciałbym upewnić się, że wzrosła, ale w stosunku do swojego ciała. Gina okrakiem biodrami i wyciągnął ręce Donnie do jej piersi. Pokazała mu, jak się toczyć jej sutki między palcami. Jej ciało powoli zatonął na jego kogut. Donnie patrzył ze zdumieniem, jak zniknął w jej smukłego ciała. Pochyliła się na chwilę na krótki pocałunek, zanim kołysanie się na boki i pocierania jej przycisk miłość w jego twarde mięśnie.