I Był w szoku, co słyszałem

I Był w szoku, co słyszałem. Moja mama, kiedy była młodsza był seks z bratem i najprawdopodobniej jej tata. Kawałki te spotykają się, dlaczego moja mama działa tak robi i wpływ na siostry Sary. Wszystko to było mając cichą a wpływ na mnie jako nastolatka.

… Jestem już w wieku, kiedy mama i sis dawali mi Hard-Ons. Mój kutas był chcą zrobić tabu rzeczy dla nich obu, a ja uświadomiłam sobie, że nie … … walcząc pomysł. Miałem sexy mama i sis I marzył o kurwa, a teraz uważam ich pieszczoty mnie było przyczyną mnie do poszukiwania sposobu na seks z nimi … oba. Sama myśl robił mnie bardzo napalony. Tata i wujek zarówno myślał, że to „słodkie”, gdy mama i sis czuje się na mnie i wszyscy zachichotała. Doszło więc zignorował je, gdy pieścił mnie.

… .I Dał by sis jeden wieczór. Byłem napalony zacząć od nich uczucie mnie. Mama i tata poszedł do łóżka wcześnie i SIS i ja byliśmy oglądania telewizji. Przyzwyczailiśmy się stanąć w tym samym czasie, a tu przyszła po mnie do policjanta dotyk. Tym razem Wróciłem czuć na niej. To było po prostu to, co chciała i że zaczął. Miała na jej sukni. I powiedział: „pieprzyć to” dla siebie i czuł jej ładne cycki.

… Wciągnęła mnie w kuchni, gdzie było ciemno i poszliśmy na to. Miała rękę w dół moje spodnie tak szybko mam gorący ładunek w moim natychmiastowego hardon. Jej cycki czuł wspaniały i teraz pieścił ją i poczuł jej twarde sutki. Jakoś nie była już moja siostra, ale gorącą dziewczyną chciałem pieprzyć złe. Tabu emocje ustawić w obu z nas i mamy prawdziwy namiętny ze sobą. Nigdy wcześniej nie było tak zajebiście z moją dziewczyną. Sara czuła się tak dobrze jak cholera I niech moja ręka w dół, aby poczuć jej cipki.

… Rozłożyła nogi i pozwól mi palec ją po raz pierwszy. Była mokra i przeniósł tam biodrami jak mój palec wsunął i poza jej cipki. Chciała skoczyć trochę gdy chcę uruchomić mój palec na jej clit. Dobrze było pieścić ją na zmiany i zobaczyć ją dostać włączony. Oddychała ciężko i szepnął:… ( „..sam … Nigdy nie było … to … gorąca przed … jutro … (westchnienie) ,,, mama i tata będą wychodzić … .will ty … … przyjść do mojego pokoju … ..please proszę? … ”

… .Dobrze, To był rodzaj przełącznika. Poczułem moc nad nią teraz. Odszepnęłam: ( „… Nie!”)
… .She Nie wiedział, co o tym myśleć już teraz. Wyciągnąłem moje spodnie w dół na tyle, by moja wielka hardon flip out. I przykucnął i wcierać go na jej cipki. Ona ciężko oddychać i szepnął: ( „… Boże Sam !, tu!”) Była tak podekscytowana trzęsła się. Powiedziałem: (.. „.. tak … tu sara …”).

… .She Rozprzestrzeniania jej nogi od siebie bardziej jako zacząłem się ślizgać mój hardon w jej gorącej cipki. ( „… Oh sam..oh tak …”) powiedziała. Jej powrót był przeciwny lodówki i zaczęliśmy się. I wyciągnął nogi z podłogi i do góry i wokół moich bioder. Delikatnie położył nam na podłogę i to było kurwa czas na nasze pierwsze fuck. Jęknęła. Powiedziałem: ( „shhhhh sara!”) ( „… Nie mogę na to poradzić sam, czuje się tak dobrze ..”) szeptem jęki. Oboje dostał tę dziką uczucie szybko przelecieć tak szybko, jak tylko mogliśmy. Zostało to skradanie zabronionego kurwa i że będziemy ją mieć. Mamy zablokowane nasze ramiona wokół siebie i pospiesznie „dostać”.

… Sara musiała trzymać rękę na jej własnych ust, jak mój cum wynosiła około zdarzyć. Cholera … mogła przelecieć dobre i rozładowywane mega cum w niej pisnęła i climaxed duże. To była droga przez góry z moją dziewczyną. Sara wiercił i jęknął i wbiła palce we mnie. Nie mogliśmy przestać słuchać nikogo słuchu nas, pieprzyć to, … .. to po prostu czułem się cholernie dobrze dbać.

… Wreszcie … wow … .finally, pomyślałem. Jej szata została cum nasączone w plecy od naszego dzikich fucking. Ona po prostu przechowywane wijące się powoli, jak ona ciężko oddychać oddech … ..