Jak wróciłem do kuchni, sprzeczne emocje roiło się nade mną

Jak wróciłem do kuchni, sprzeczne emocje roiło się nade mną. Im więcej Spojrzałem na mojego syna, tym bardziej Widziałem jego ojca; Myśl, że zwrócił moją syna był zarówno pochlebne, a jednak nie tak … to jest sprawa, dlaczego nie było I upokorzony przez nią? Decydując się sprawdzić, czy mój syn właśnie włączonego przez ideę kazirodztwa czy naprawdę obsesję ze mną, postanowiłem zaprezentować swoje aktywa.
woman-466130_1280
Po pizza przyjechaliśmy, przyniósł im plastry na płytkach, upewniając się schylić wystarczy podać krótki błysk moich piersi, a gdy porusza się w górę, pokazując tylko szybki błysk moich koronkowych obsady blaty. Chwytając własną pizzę, usiadłem na krześle, na lewo od nich, przerzucanie się moje cztery obcasach i mówiąc tyle radykalnie, aby upewnić się, ale ich uwagi, które było całkiem pewni, że już i tak powiedział: „My stopy mnie zabija. ”

Kanapa moje krzesło i odchylając się do tyłu, moje jedwabne pończochy platerowane stopy i nogi były na pełnym ekranie dla obu osiemnaście lat chłopców. Zgodnie z oczekiwaniami, mój łącząc je spowodował całkowite spustoszenie między nimi, jakby chłopcy mózgi Mensa tych kandydatów wyłączyć minutę ich erekcje rosła. Myśl, że miałem taką władzę nad chłopców w moim wieku był również bardzo podniecające.

Wiedziałem już Fryderyk miał coś dla mnie, jako że praktycznie wyjąkał za każdym razem mówił do mnie i nigdy nie mógł spojrzeć mi w oczy, oczy zawsze patrzył na moją klatkę piersiową. Ale obserwując mój syn próbę podjęcia szybkich przebłyski nogach co kilka sekund było zabawne.

Gdy skończyłem jeść, ja wstał i przeciągnął się przed dwoma napalonymi latków osiemnaście lat, co pozwoliło na mojej spódnicy jeździć więcej niż akceptowalne społecznie i dozwolonych moje duże piersi mają być prezentowane w całej swej okazałości.

Kiedyś z pewnością miał swoje kurki prosząc o uwolnienie od ich spodnie, dodałem do ich sytuacji od schylania się chwycić swoje puste talerze ociąganie się wystarczająco długo, aby każdy z nich mógł zerknąć w dół mój duży dekolt. Ubrałem zaimponować mojej pracy zawodowej, ale sexy, pozostawiając wiele do wyobraźni, a ja wciąż w moim stroju biznesowego, które zaprezentowane wszystkie swoje aktywa.

Zostawiając chłopców, zatrzymałem gdzie mogliby myśleć, że nie było, ale właśnie w zasięgu słuchu. Zgodnie z oczekiwaniami, Fryderyk powiedział: „Cholera, Michael, twoja mama jest taka Dojrzałe”.

„Fuck off”, mój syn odpowiedział wyraźnie niewygodne z jego przyjacielem sprawdzeniu jego mama.

„Poważnie” Frederick kontynuował: „Widziałem zarówno jej szczyty obsady i stanik.”

„No poważnie, nie mów o mojej mamie w ten sposób,” mój syn rzucił, jazda gniewem w głosie.

Frederick, dużo jak Sheldon z Big Bang Theory, nie mógł odczytać sygnały społeczne i kontynuował: „Niestety człowiek, ale trzeba przyznać, że masz gorące mama.”

Przyciąganie całkowicie, Michael powiedział: „Tak, wiem, że moja mama jest gorąca, mieszkam z nią i ją zobaczyć na co dzień, ale jestem chory i zmęczony z moich znajomych i wszystkich innych przegranych w szkole mówiących o tym, jak chcą fuck my mama.”

Wreszcie na łowienie, Fryderyk powiedział: „Przykro mi, Michael, nie chciałem cię obrazić.”

Nagle spokój, Michael powiedział, oddalając tematu: „Zapomnij o tym, skończmy tę grę.”

Wróciłem do kuchni, pochlebia na mojego syna nieugięty obronie mnie i dziwi crap najwyraźniej miał do czynienia z, bo była jego matka. I posprzątać w kuchni i zajmowała się rachunkami, kiedy Frederick lewo i mój syn poszedł prosto do swojego pokoju.

Nie wiem, dlaczego myślałem, ale pierwsza myśl w mojej głowie było „Zastanawiam się, czy on będzie jerk off”. Druga myśl mnie zaskoczyła: „Zastanawiam się, czy mogę zobaczyć jego kogut ponownie. ‚ Trzecia myśl, która szybko oddalił, dlatego byłem podekscytowany na myśl o ponownym spotkaniu z jego kurek? Zacząłem uczyć się kiedyś moja cipka zaczęła mrowienie, mój moralny kompas szybko wskazał na południe. Po cichu weszła po schodach i słuchał przy drzwiach, ale nic nie było słychać. To właśnie w tym momencie, moja cipka mrowienie jakby nie mieliśmy w ostatnich latach, że postanowiłem miałem zamiar zrobić fantazje mojego syna staje się faktem.