John będzie tańczyć z Flo jednak

John będzie tańczyć z Flo jednak; nie nacisnąć jego ciało do niej, jak Rod był mój. John nie pocałować, a ona go nie pocałować. Widziałem jej szept do ucha od czasu do czasu; Jednak John kręcił tylko głową, gdy nie jest ona. Flo chwycił mnie za rękę i spojrzała na Johna i Rod.
22
„Ty faceci rozgość gdy Kay i wskoczyć pod prysznic,” powiedział prowadząc Flo mnie pod prysznic.

Flo zamienił wodę na potem rozebrał siebie, zanim dostaliśmy się do prysznica. Flo umyłem ciało jako Umyłem ją. Objęliśmy w głębokim namiętnym pocałunku pod prysznicem. Palce Flo powędrowała między nogi jak moja zrobiła jej. Mamy bawił i bawił się z siebie nawzajem pussies jak woda kaskadowo nad nami. Oboje dostał się nawzajem pod prysznicem. Wyszliśmy z prysznicem off suszenia sobą ręczniki.

Flo wziął mnie w ramiona, jak powiedziała, „Musiałem mieć cię w spokoju, jak John nie pozwolił mi dołączyć do was obu.” Flo pocałował mnie potem dodał: „Mam nadzieję, że pewnego dnia, który zmienia bo wiem teraz, dlaczego John cię uwielbia jak on. ”

Miałem zamiar poprosić ją tylko to, że powodem było. Jednak Flo chwycił mnie za rękę i zaprowadził nas zarówno z łazienki. Rod leżą pod arkuszy w jednym łóżku i Johna leżą w innym łóżku pod arkuszy, ich ubrania rzucone o pokoju. Flo wszedł do łóżka z prętem a ja podszedłem do łóżka z Johnem.

Leżę obok Jana całuje się za klatkę piersiową na ustach. Moja ręka owija się wokół jego kogut jak nasze usta spotkać. I wsunął swój język do jego ust, kiedy pociągnął bardzo ciekawa strona www za jego twardy kutas. Słyszałem łóżku obok nas zaczyna piszczeć jak złamałem pocałunek na ustach.

Spojrzałem na znalezienie Rod między nogami Flo arkusz zatrzymał się wokół nich zarówno kryte tylko jego skarpety nogi pokazując. Flo uśmiecha się do mnie jak wyglądała by zobaczyć ją patrząc na Johna i I. I uśmiechnął się, kiedy rzucił nasz arkusz od nas wystawiając nas oboje do niej. Całuję moją drogę w dół ciało Johna przeciągając językiem po jego skórze jak ja.

Całuję i lizać na jego kogut chce sprawdzić, czy Flo nadal oglądać. Ona jest tak biorę jego kogut w ustach. Patrzę na nią, jak pracuję usta na jego kogut. I zapomnieć o Flo jak poszedłem do pracy na Jana koguta. Pre-cum wyciekły z jego kurek jak lizały na czele jego kogut, John chwyta mnie, a on ciągnie mnie na szczycie siebie.

I plasujące go jako Sięgam się między moje nogi na jego kogut. I pocierać go kilka razy w mojej mokrej cipki przed siadam na jego kogut. I rock delikatnie iz powrotem po tym, jak całuję go głęboko iz pasją. Jana ręce iść do mojego tyłka, kiedy zaczyna się pieprzyć mi jak jeździć jego kurek. I siedzieć prosto odbijając dziko na jego kogut. Moje cycki są odbijając dziko, dopóki John przesuwa dłonie do nich osłaniając je przed pochyla się delikatnie ssać na nich.

Patrzę na drugą zobaczyć Flo siedzi na krawędzi łóżka palcowania jej cipki jak ona zegarki John i ja. Widzę Rod leży zemdlał obok niej. Oglądam ją zmusić do bardzo mokrych squirting orgazm jako własne buduje jazda Jana kurek.

„AHHhhhhhh” Krzyczę głośno jak ja szlifować moją cipkę dół na jego kogut.

My pussy Ssie na jego kurek jak mój orgazm wyścigach przez moje ciało. Czuję jego kogut puchną potem szarpać w cipie jako cum powitalny przed murami cipie. John ciągnie mnie z powrotem na jego usunięcie usta od moich piersi i umieszczenie go przeciwko mnie. Mamy pocałować głęboko i namiętnie się trzyma mnie w ramionach. John rzuca mnie w ramionach, dopóki jestem na mojej stronie zwróconej Flo.

Patrzę na nią, jak ona leży na boku, patrząc na nas. John pocałunki i zagrywek w mojej szyi, jak on mnie ładowni. Flo i ja po prostu patrzeć na siebie jak czuję jego oferty kobiet miękkie kogut poślizg z mojej cipki. pocałunki Jana zatrzymać i słyszę spokojny oddech pochodzących zza mnie. I slip od Jana w naszym łóżku i do łóżka z Flo uśmiechając się do niej.

Flo kręci mi się w 69 z nią tak jak ja. Siedzę mój cum wypełnione cipki na jej twarzy, gdy mój język lizał jej. Mój język lizawek cum z jej cipki jak ona liże Jana z kopalni. I ssać i lizać jej clit kiedy wyczyszczeniu jej cipki darmo cum w nim. Dajemy się nawzajem w tym samym czasie, gdy nasi cipki kapie nasze soki miłości. Całuję ją potem bez słowa I wspiąć się z powrotem do łóżka z Johnem.