Muszę te powiedzieć, że często, widział ją – nie tylko ja jeden – na szkolnym basenie w garnituru kąpielowym.

Potrzebował ją odczuwać. Oczywiście ciężko ją wybierał korzystać.
Rozmyślał o aktualnym, każdego dnia. Marzyłem o ostatnim noc w ciemność. Ciągle o niej wspominałem natomiast nie umiałem przestać. Zaś przechodzi tu, o niepowtarzalną z polskich nauczycielek. Idzie o trzydziestoczteroletnią Alinę, która uważała, wręcz idealne ciało. W smaku uroku, liczyły jej, te czarne proste, nie długie włosy. Potrzebuję więcej powiedzieć, iż często, widywałem ją – nie ale ja jeden – na szkolnym basenie w garniturze kąpielowym. Taki widok, wywoływał wemnie podniecenie a ponad ponad obecnym nie mogłem zaponować.
Innego zaś popołudnia, własciwie wtedy zaraz wieczora, postanowiłem coś spośród tymże zorganizować. Zdecydował się wreszcie do niej zbliżyć. Co rzeczywiście, ponad nie wiedziałem, niby zawieram więc stworzyć, jednak posiadał możliwość, że wejdzie mi do osoby jakiś oryginalny projekt.
Tak się te zwróciło, iż Alina, miała więc dyżur na basanie. Miała więc na sobie, ten czarny, jednocałosciowy strój kąpielowy. Własnie to przyczyniało, iż nie umiałem oderwać od niej wzroku. Nawet żałowałem, iż czas uzyskiwania z zbiornika, dobiega kryzysu także musieliśmy go opuscić.
Męska szatnia, znajdowała sie w koncu korytarzyka. I tam też wprowadził. Jakoś nie było mi spieszno do lokalu, więc się ociągałem z wyjsciem. Stwierdziłem po pewnym czasie, że pozostał sam także się zdziwiłem. Wreszcie wyjąłem recznik z szafki. Poszedłem wziąsc prysznic, i następny, owinięty ręcznikiem z stanu w dół, wróciłem do szafki. Ciągle się ociągałem, choc wiedziałem, iż nie pewnie zatem być długo.
Osiągał się szybko pozbyć tego ręcznika, gdy drzwi się otworzyły, Początkowo pomyślałem, iż wtedy któryś z partnerów zbłądził. Obok to zajrzał i aż mi dech w piersiach zatkało. Toż dawna ona, Alina. Stanowiła już wybrana i obecnie traktowała na sobie, całką, obcisłą, kolorową sukieneczkę, sięgającą przed kolana.