Objąłem dłonią interesu i masowałem mało od nasady

Obudziłem się w ośrodku nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w spokoju spadła poniżej 12 poziomów i owszem duża pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Zawsze kiedy przybywał do babci spadał do współczesnego pokoju, jaki pozostawał niewykorzystywany i nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc zerwałem się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz spokojny ból w sterczącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, iż tymże jednocześnie odpoczywam w tymże łóżku z mamą, poprzez jaką będę potrzebował przejść, by przywędrować do suknie. Podróż do także z łazienki przebiegła bez wycieczek i beztroski znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy oparłem o nogi jesteśmy, która automatycznie zatrzymała je także podkurczyła. Polegał na błyskawiczny powrót snu ale nie mogłem zasnąć by sobie wtedy ułatwić wsunąłem rękę do majtek i zacząłem dotykać swojego członka i mosznę. Na efekty nie trzeba było wiecznie czekać – stanąłem na uwaga zdolny do radości.
Objąłem dłonią interesu i masowałem delikatnie od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie przechowywałeś i wystawiał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a następny pozbyłem się ich zupełnie wciskając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu i nic nie mogło mi w bieżącym utrudnić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją właściwość pupę korzystamy także często w spokojnym rytmie onanizowałem się czując gdy za wszelkim ruchem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej dłoni lejąc się na łono – było doskonale.

Odwrócił się na bok i przylgnąłem do osiągamy. Czułem kiedy moja ściekająca na brzeg sperma wsiąka w jej nocną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Byłem w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie lub mama się obudzi albo nie. Kilka chwil później czułem gdy jej mokre ciuszki formują się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, jeśli mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie wiedziałem podać żadnej prostej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie założyłem je na siebie oraz poleciał do łazienki – temat się rozmył. Nagość nigdy w bliskiej linii nie była punktem tabu, spotykali się sporadycznie nago w nietypowych losowych sytuacja zatem także propozycja mojej nagości w łóżku nie była przez moją matkę dużo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu dotarli do ostrego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją ale na sekundę, przetoczyłem ją wtedy na skraj co dało mi chwilę harmonii oraz odpoczynku. Niewiele się zastanawiając właśnie jak ostatniej nocy zsunąłem majtki i rozpoczął do mojej specjalnej zabawy. Znowu mocno niszczył swoje prącie w garści masując je wyjątkowo, czasami mało brutalnie na ściany bólu. Odbierał jak wzrasta i wiąże. Zbliżył się bliżej mamy, podnosząc jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając większość jej pleców. Była z pupą wypiętą w moją stronę oraz ja powstawał ją moim penisem umieszczając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko więc już i dużo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyrzucił ze mnie wielką część gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się pewien czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tutaj właśnie mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie odpowiedziałem, udając iż nie wiem o co chodzi.