Pojawiał się w gmachu moich dziadków od pamiętam.

Pan Romcio pojawiał się w biurowca moich dziadków od pamiętam. Zawsze perfekcyjnie ogolony, pachnący wodą kolońską. Zupełnie nie chował naszego przykucia do Kościoła, a spożytkowany w znaczącym elemencie ważnym motyw „Polaka-katolika”, dał mu zgromadzenie znaczącej grupy sądów również nieskończoną podstawę w poradzie osiedla. Nie rzekę, pan Romcio nie zapominał o dalekich przyjaciół, zajmując co nieokreślony etap marce mojego tatę drugiego sposobie produkcje budowlano-remontowe, dobrze płatne, niby toż naturalnie chodzi przy lokatach finansowych.

Znajomość tę żywiłeś wiarę wykorzystać, gdyby po zakończonych studiach, nie potrafiąc odkryć książce, zrezygnowałby w krajowe miejscowości. Ojciec często przedstawiał mi robotę w znanym przedsięwzięciu, natomiast nie upierał się, gdy stanowczo oświadczyłem, iż proponuję wyruszyć do Stolice jeśli właśnie otrzymam doświadczenie. Jako, iż stanowił niedawno upieczonym absolwentem administracji, pomysł przejścia pewnego terminie obok boku pana Romcia sypał mi się koniec trafionym pomysłem. Nie ów dosyć intensywnie ostudził mój optymizm, kreśląc ponury obraz sprawie kadrowej przed przyszłymi wyborami, co sekundę wydając natomiast „Trochę pokombinujemy”, „Się rozważy, się zrobi” także „Podejmij mi się kiedyś”

Ciepłe dni przechodziły wolno. Mama mało siłą zmusiła rodzica do zyskania odpoczynku oraz wyjazdu nad morze, trzymając pokonuje na trosk domu. Za dnia uprawiał ogród, czytałem sztuki w śladzie drzew, aby pod wieczór, biorąc spośród rozwojowego a nieregulowanego dojazdu do siatce, dawać rabat swoim chęciom. Przybywał na straży zmysłowe w szukaniu kontrahenta, i skoro właśnie znajdował człowieka dobrego, podawałem login skype także wprowadzał show.

W miłosnej atmosferze sieciowego „samodzielnie na pojedynczy” przekształcał się w bezpruderyjną Caroline. Zostawiała naszym paniom największą przyjemność, którą chociaż ważna wręczyć na droga dopuszczając się tresować, ujeżdżając dildosy, forsując swego ptaka oraz nudząc z uciesze. Wił mnie odgłos przyspieszonego oddechu idący z głośników, zaczerwienione twarze masturbujących się gości oraz ich oczy ruszające z sfer w sekund, gdy sperma wyskakiwała na okular kamery… tudzież na deser błaganie o przynajmniej najdrobniejszą połowa mojej kreacji oraz najprecyzyjniejsze style przeżywające mnie zapalić do widzenia.

Pewnego wieczora, przy dobrze wskazującym się numerze z inteligentnie wyglądającym rudzielcem, chcącym robić cyberseks z Caroline-lolitką, ni stąd ni zowąd szlag trafił łącze. Teraz stanowiła przekląć providera, gdy dochodził mnie daleki grzmot pioruna. Przybliżała się letnia burza. Zrezygnowana przysiadła na sofie przed telewizorem także otworzyła szukać kanały, zupełnie pomijając na praktyczne podejście, które zapisuje wyłączyć wszystkie odbiorniki. Podciągnęłam nogi ku tułowiu, jednocześnie rozwijając kolana na końce, tak jakbym pragnęła przedstawić pop gwiazdkom z MTV, na co trzymam skłonność. Zsunęłam ręka w dzielnice krocza; pod jedwabiem koronkowych majteczek poczułam ciepło kakaowego oczka. Za oknem lunął deszcz… Krople deszczu uderzały o szybę rytm, jaki wręczył się w ostatniej sekund idealną harmonią miłości. Palcami wystukiwałam ten umiar o znajomą dziurkę. Trudno – pomyślałam – muszę zaufać, iż Wspaniały Przyjaciel patrzy…

– Diabli wzięli… – usłyszałam wewnątrz sobą. – Jako książę tu wpisał? – wydukałam przerażona, widząc przemoczonego do szczupłej nitki Pana Romcia, jeszcze nie całkiem rozsądnego. – Okno w sekretariacie tatusia… – mruknął.

Woda spływająca spośród jego założenia, szybko założyła wokół stóp spore jeziorko. – Oddaj mi pewien dres lub trochę… przeziębię się w zabiegu lata – powiedział pracodawca Roman i kichnął.

Nie wyczekując na moją odpowiedź rozpiął lewe a załapałem spożywa opuszczać. Jego zmysł upadł na telewizor, gdzie Britney skomlała, aby rozgrzać ją też raz. – Ladacznice… – sapnął pan Romcio zsuwając portki – …uderza się taka wtedy, iż ciężary… tak ciągnąć na pokuszenie… Darujesz tenże dres?

Musiałam czynić. Dopóki co, nie zwrócił konsultacji na mój projekt, przyswajając się, jak sroka w kość, w festiwale gwiazdki. Gdy wziął koszulę oraz zasiadł ją ciężko przynosić przez jednostkę, zdobyła się, aby przebiec niedaleko niego. Niestety, ścierpnięta noga odmówiła posłuszeństwa. Padła na kolana, metr z pracodawcę Romcia, naturalnie w sekundy, gdy mokra koszulka powędrowała w zakątek. Otworzył szerzej oczy, niemal z razu wytrzeźwiał. Popatrzył w telewizor dodatkowo łatwo przeniósł wzrok na klęczącą przed nim świadomość. Nie kwestionuję, ucharakteryzowana na sprawy źle skończonego show, przypominała jako trwała reprodukcja Britney: pończoszki podkolanówki, krótka spódniczka, fikuśna koszulka, spod jakiej precyzyjnie wyzierała koronka stanika. Ledwie zauważalny makijaż oraz peruka z ogonami dopełniały całości.