Tym razem M’lissy nie rumienić

Tym razem M’lissy nie rumienić. Wydawało się jej, jakby ten człowiek nie miał zamiaru odpuszczać na lighthearted francuskim żartów. Zanim zdążyła dać porywający retorty do jego riposty, mężczyzna mówił znowu: „Niewiasto, istnieje jeszcze jedno potrzebuje być powiedziane. Wierzę, że jesteśmy już na tyle daleko wzdłuż w naszych godowych wysiłki na rzecz pocałunek na dobranoc obowiązkowe. Przypuszczam, że gdybym miał, mógł cię pocałować na dobranoc! Czy myślisz, że możesz być w stanie przekonać się, żeby mnie pocałować, też? ”

Wstydliwy zahamowań uciekł z umysłu M’lissy użytkownika. Jej kołatania serca zatrzepotała z niepohamowanej oczekiwaniu. Zamiast nieśmiało odwoływanie zabawny przekomarzania tego człowieka, ona bezwarunkowo poddał się do niego. Wzruszając ramionami, że spojrzał na niego z głową i odważnie odpowiedział: „Cóż, sir, jeśli dobranoc pocałunek jest to absolutnie konieczne, to wyobrażam sobie, mogę zmusić się do udziału w przestarzałym zalotów rytuału. Mówię tak mogę Cię pocałować Dobranoc, jeśli muszę! ”

Okrucieństwo w szalejącej śnieżycy Matki Natury zapomniano, jak wargi M’lissy dotknął Brax-tych. tajemnicze Boże drogi prowadziły każde serce, aby znaleźć miłość i szczęście w sercu drugiego. Goodnight pocałunki dano i odbierane. Pokojowe zadowolenie panowały.

cicho wypowiedziane szeptem Brax za wtargnięcie na cichego spokoju, „Miss M’lissy Merryman, kiedy wyjdziesz za weźmiesz nazwisko męża, ale on nie zajmie twoje. Jednak, gdybym miał ten człowiek, wierzę, że będę rzeczywiście bardzo Merry-man!

Spokojne spokój po raz kolejny zdominowany czas i miejsce. Po pewnym czasie, Brax wstał i znów miesza umierających żar w ognisku. Dodał, paliwo i przechylił płomienie więc palą przez całą noc. Wciąż un-obleczony, M’lissy zniknął przytulnego kokonu jej mężczyzny pikowana łóżku.

M’lissy patrzył, jak Brax sprawdzone ciężkie drzwi, aby gniew pewien, natury nie będzie przeszkadzać w nocy. Mężczyzna biegł i gołąb głową naprzód do łóżka. On przytulił głąb schronienia komfortu wielu koców i kołder. Jego komfort został pomnożony przez ciepło ciała jego nagie kochanka.

Sen nie przyszedł szybko. Zbyt wiele się wydarzyło tego dnia. Podekscytowany serca nie łatwo osiąść do spokojnego snu. Burzliwych umysły potrzebują czasu na wyciszenie z wizyty wzniosłe szczyty niebiańskiej błogości.

Niepokój inspirowane Brax mówić do kobiety kołdra pokryte w ramionach. Bez cienia złośliwości, jego głos cicho wypowiadane „M’lissy, wiem, że jesteś wciąż na jawie. Chciałbym Cię o coś zapytać. Robiliśmy dużo dokuczanie i żartuje na ten temat małżeństwa. Ale pani, powiem ci, ja studiuje na niej dużo, ponieważ cię poznałam dziś. Myślę, że jestem dość dobrze na ciebie napalony! Nie ma nic o was nie lubię! Tak więc, oto moje pytanie.