Widziałem blask w jej oczach, kiedy mi powiedziano, że i zapytał

Widziałem blask w jej oczach, kiedy mi powiedziano, że i zapytał: „Czy ty i kochanków Carrie, a także przyjaciół?”

„Tak jesteśmy zadowoleni z naszego zabawy” Flo odpowiedział owijania mnie w ramiona.
11
Całowaliśmy się głęboko iz pasją, jak poczułem jej dłoń wsunął między nogi. I jęknął cicho w ustach jak ona wsunął dwa palce do mojej cipki. Palce Flo poszliśmy prosto do mojego specjalnym miejscu. Jej palce delikatnie masować na to jak się całowaliśmy. Mój orgazm mnie naszło szybko jak ona.

„Ahhhhh” I jęknął głośno, jak moja cipka pryskał na palcach.

Moje soki dostanie od cipie pewne kliknij lądowanie na podłogę, jak i do toalety. Jej palce masowane jeszcze głębiej, kiedy złamał nasz pocałunek siadając na toalecie. Moja siusiu wypłynęła z mojej cipki jak palce zsunął się z niego. I przyniósł mi rękę między nogami.

Flo rozchyliła nogi, kiedy wsunął dwa palce do jej mokrej cipki. Jej cipki zasysane na palcach, jak wpadłem je i obecnie jej mokrej pudełku. Jej uda trzęsły się jej cipki pryskał na palcach. Wyciągnąłem je z jej cipki doprowadzając je do ust, gdzie oblizała soki z nich.

Flo uśmiechnęła się, przetarł dłonią z boku twarzy i powiedziała: „Kay, który przywrócił wiele miłe wspomnienia z Carrie i Jana”.

Chciałem ją zapytać, czy to znaczy, że uprawiała seks z Johnem, jak Carrie. Jednak, powiedziała mi, mamy lepiej wracając do chłopców. Szliśmy z stoisku znaleźć dwie młodsze dziewczynki w lustrze. Śmiali się z nas, jak szliśmy przez z uśmiechami na twarzach.

Wróciliśmy do stolika i John podskoczył jak on zapytał: „Każda rzecz OK między wami?”

Uśmiechnęłam się do niego jako Pobiegłem palce pod nos i odparł: „Po prostu poznawanie siebie John.”
John lizał palcami jak on odpowiedział: „widzę”, uśmiecha się do mnie.

Flo i Rod wyszedł na parkiet, który dał mi trochę czasu, aby porozmawiać z Johnem. Powiedziałem mu Flo wyjaśnił, że był to stary przyjaciel jego i Carrie. John ma poważne spojrzenie w jego oczy.

„Powiedziała, jak się poznaliśmy?” Zapytał John.

„Tak na imprezie,” odpowiedziałem.

John wydawał się czekać mi powiedzieć coś innego jednak; w końcu uśmiechnął się i powiedział: „Więc lubisz kobiet.”

Siedziałem tam trzymając go za rękę, mówiąc mu, że Cathy i ja byliśmy kiedyś kochankami. Wyjaśniłem o przeniesieniu się z nią po rozwodzie mojego pierwszego męża. I nawet nie wyjaśnił mu, jak kiedyś pracować w nocnym klubie i jak zrobiłem lepszych wskazówek gdybym ubrana sexy dla moich klientów. Pochyliłem się nad nim umieszczając rękę na jego kogut, który był hard rock w jego spodniach.

I potarł kogut pod stołem jak pochylił niech mamy dla Ciebie sex telefon zobaczy dziewczyny wiszące od góry miałem noszone jak powiedziałem, „Pokazuje trochę skóry zawsze było mi większych wskazówek.”

Czułem jego kogut pulsujący w ręku, jak spojrzał na niego. John dotarł do stołu ciągnąc dwudziestkę do ręki. Jan wsunął dwudziestkę między dziewcząt uśmiecha się do mnie.

„Mam więcej gdzie to pochodzi,” John odpowiedział ze śmiechem.

Rod i Flo wrócił do stolika. Flo usiadł, jak Rod patrzył na rachunku za dwadzieścia dolarów między moje cycki. Uśmiechnął się do Jana dając mu oka sięgnął między moje cycki ciągnących dwadzieścia spomiędzy dziewcząt.

„Widzę, że dziewczyny kupują kolejną rundę” Rod powiedział ze śmiechem, jak wszyscy dołączył do niego śmiać.

W nocy udał się, a czwórka były zabawy. Tańczyliśmy, śmiali się i rozmawiali trochę o Carrie. Jednak widziałam, że jest ono naruszania John mówić o niej. Kiedy ostatni dzwonek podjechał Flo zaproponował nam zabrać naszą małą stroną w pobliżu hotelu. Nie było na pewno to, co miał na myśli, jednak byłem na tyle pijany, aby przejść wraz z nim.

„Myślę, że Kay i będę go nazywać noc,” powiedział John.

„Nigdy w życiu Johna, jestem zabawy chodźmy z nimi,” odpowiedziałem uśmiechając się do niego.

John lub Rod przyniósł dwanaście puszek piwa i poszliśmy do pobliskiego hotelu. Dostaliśmy pokój i czwórka weszła do środka. Zwróciliśmy na jakiejś muzyki i tańczyliśmy wokół pokoju. Zmieniliśmy partnerom Flo taniec z Johnem, a ja tańczyłem z Rod. Byłem pijany i pocałowałem Rod więcej niż kilka razy, kiedy tańczyła z nim. I nawet wsunął swój język w usta kilka razy.