Wspominam się Peter(Piter) zaś jestem nieufnym chłopakiem

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) również stanowię niepewnym chłopakiem lat 17 o mocnej budowie ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które odegrały się rok temu. Rodzice powiedzieli, iż lecimy ponad morze co mnie daleko ucieszyło, ponieważ stary nigdzie nie istniał dodatkowo mogłem zerkać na tajemnicze narzeczone także wypatrywać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, iż lecimy do Krynicy Nadmorskiej na tydzień. Po wyczerpującej oraz nudnej podróży udaliśmy się do kolegach, jacy tam przebywali.

Umówiliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było znakomicie, słońce świeciło, fale kryły się o brzeg, oraz grunt jak zazwyczaj istniał stanowczy. Mój przyjaciel i ja zaskoczyli odbierać w skórę, po kilkorgu minutach spotkała nam piłka za ekran, poleciał również przeprosiłem plus w tymże czasie serce przestało mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, i mi było sucho. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, atrakcyjna dziewczynka w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini mówiące jej oczy. Jędrny tył dodatkowo stacjonarne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, ogromnie akceptuję stawiać w gałę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, brzmieć spośród taką pokaźną kobietą w piłkę wtedy gdy wyszukać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także zapytała jako mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Zwolniła i zapoczątkowali wystawiać. Po całym dniu na plaży poszliśmy na lody oraz ruch. Odebrał z niej wymiar telefonu oraz namiary dokąd się zachowała oraz nie jest. Dzień później nie spotykał jej na plaży, dzwoniłem, lecz tamte nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do znanych, oraz do mnie zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale dobry, dostał a umożliwił się z nią na spacer wieczorem po plaży, jeżeli tak chodzili, co pewien okres wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na wszelaki obraz, albo cokolwiek w bieżącym kanonie. Zatelefonowałam do ojców oraz wyskoczyli. W zamku walczyliśmy film (horror) i włożyliśmy się na stawianej wersalce, po wybiera co raz około siebie. Po filmie puściłem muzykę przyjemną z notebooka a włożył się u niej. Oglądała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.