Wzięłam głęboki oddech i otworzył drzwi, ale był rozczarowany

Wzięłam głęboki oddech i otworzył drzwi, ale był rozczarowany, aby zobaczyć go na swoim laptopie kompletnie ubrana, chociaż robił szybko i poczuciem winy, zamknij swój komputer. Podszedłem do łóżka i usiadł na brzegu obok niego, moja spódnica znów jedzie się na tyle, by drażnić, i otwierany, „Michael, dziękuję za stały się dla mnie.”
woman-499756_1280
„Co?” zapytał szczerze mylić i wyraźnie nieswojo. I nie złapać go na gorącym uczynku, ale najwyraźniej złapał go w ramach przygotowań do ustawy, który wyraźnie sugerował Puszka Kleenex obok niego.

„Słyszałem, co ty i Frederick mówili o” przyznałem.

„O Boże,” powiedział, jego twarz zaczerwieniona.

„Jestem naprawdę przykro, jeśli mój wygląd spowodowały cię problemy z rówieśnikami,” powiedziałem, moja ręka pozornie przypadkowo zamiar nodze mojego syna.

To rozprasza go znacznie jako wyjąkał: „Ja-ja-jest ok. Lepiej mieć ładną mamę, niż robi się brzydkie”.

„Myślisz, że jestem ładna?” Spytałem nieśmiało, jakbym była w szoku przez to.

Wciąż speszony, odpowiedział: „Y-Y-tak i tak nie każdy z moich przyjaciół, a większość facetów w mojej szkole”.

„Dobrze, dziękuję, Michael. W moim wieku takie komplementy nie zdarzają się tak często, jak wtedy, gdy byłam nastolatką i moim prime” Uśmiechnęłam się.

„M-m-mama, ja-ja-myślę, że to na pewno jeszcze w sile wieku,” on pochwalił mnie, jego twarz czerwoną jak pomidor. Mogę zrozumieć, dlaczego nigdy nie miał dziewczyny, był zdenerwowany jak cholera tylko mówić do mnie, a ja jego matką.

I pochylił się i pocałował go w policzek, trwały tam tylko sekundę lub dwie dłużej niż zwykle nie, i powiedział: „Wiesz, że tylko właściwe słowa do powiedzenia, moja droga.”

Wstałem i powiedziałem, pozostawiając go z insynuacji, że nie będzie jeszcze zrozumieć, „Jeszcze raz dziękuję Michael, obracają się tak jak twój ojciec.”

Zostawiłem swój pokój i policzył do dziesięciu przed ponownym wejściem i widząc go blisko swojego laptopa po raz drugi. „Przepraszam kochanie, ale można być droga i rozpakować mamusiu”, zapytałam, mój głos konsystencji syropu słodka i używając słowa „Mommy” zamiast „mama”, tylko mały, ale subtelny, zmiany w naszej relacji.

Przeniósł swój laptop off kolanach, zatrzymał się na chwilę wyraźnie próbuje dowiedzieć się, jak ukryć swą oczywistą erekcję, zanim on przyszedł do mnie. Odwróciłem się i poczuła jego ręce trzęsą się, kiedy niezdarnie rozpięła spódnicę.

Odwróciłem się i pocałowała go znowu w policzek. „Dziękuje kochanie.”

On nieśmiało odpowiedział: „Zapraszamy, mamo.”

Uważałem pozwalając moja spódnica przypadkowo spadnie na ziemię, ale pomyślałem, że może dać mu wieńcowych i wyszedł z pokoju. Powrót w moim pokoju, rozebrał się i wskoczył pod prysznic, gdzie moja głowica prysznicowa i miałem bardzo intymny moment, gdy planowałem uwodzenia mojego syna.

**********

Jedno o mnie, to kiedyś zdecyduję chcę coś robię wszystko co w mojej mocy, aby je zdobyć. A kiedy ja decydowałem ja jechałem uwieść mojego syna, to było wszystko, co myślał o … stało się obsesją i podobnie jak większość moich relacji z ludźmi … gra w rodzaju … gdzie kontrolowane wszystko do głównym wydarzeniem przed zezwoleniem na mój uległe boku do gry.

Po roku wyjechał do szkoły następnego ranka, wróciłem do swojego laptopa i tym razem sprawdził swoje ulubione. W większości były to tereny gry, ale były trzy strony internetowe Literotica, jak również miejsce rajstopy. Pierwsza strona Literotica po prostu nowa lista kondygnacji aktualizowanych każdego dnia, drugi był top historie kazirodztwo Wyniku widocznie, ale trzeci był tym, który dał mi wiele informacji o załamań mojego syna. Było to wyszukiwarka z następującymi tagami: Mamo, syn, uległości.

Kliknąłem na przycisk wyszukiwania i był zaskoczony, aby zobaczyć 313 historie z tych słów kluczowych. Czytałem kilka, my pussy ponownie na ogień i zdał sobie sprawę, co chciał: jego mama, pończochy, żeby być jego osobistą zabawką. To powinno mnie przeraziła, ale zamiast tego wszystko, co mogłem myśleć tylko o moje długie uśpione potrzeby seksualne są spełnione jakby nie miał od mojego Jake’a, ojciec Michała, zmarł. I dotknął się do orgazmu podczas fantazjowania o mój syn staje się dominującym kochankiem I zostały poszukiwania i pragnienie tak długo. Po kolejnym wielkim orgazm przemywa się przeze mnie, kładę jego komputer z dala po skasowaniu dzisiejszą historię przeglądania, i udał się do pracy.

Więcej iformacji znajdzicie na sronie – sex anonse fakbuk.pl. Także polecamy – anonse-panow.net.pl