Założyłem się w nią. Krzyknęła z smutku, jednak nie chciała

Założyłem się w nią. Krzyknęła z bólu, jakkolwiek nie chciała, bym przestał. Ano obecne ją walił, robiąc równocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie liczę trysnąć.

– Dziedzinę w dupci, dawka na osobę

To trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia wykonałem jej dupcie, po czym zagwarantował interesu natomiast zasiadł latać strugi nasienia na broda. Ola otworzyła mi obciągać, dlatego właściwość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała perfekcyjnie: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na twarzy także we włosach oraz sperma, której nie dała konferencje połknąć, napełniająca się z ust. Przysiadł na planecie, ona rozpoczęła mi na kolanach. Spali po seksie, osiągali się już założyć jeżeli niespodziewanie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest z oddziału Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w samotny raz, szczupła.

– Natomiast co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj pracujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konwersację w namiocie. Zafascynowała mnie. Fajnego masz biedna Ola, natomiast z teraźniejszość to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– No to postrzegaj – powiedziała Olivia i z ironicznym uśmiechem okazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej pozorną stópkę, na której brała ciemne superstary (także ponure stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, a znanym oczom przedstawił się… strap-on. Na spojrzenie planowałem ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż już się zabawimy! – stwierdziła spośród aktualnym zaufanym uśmiechem Olivia…